Üretim

Erse olarak tedarik zinciri yönetiminde en ileri yardımı sunmaktan gurur duymaktayız. Yeni kumaşlar, tasarımlar özel çözümler ve ileri lojistik çözümleri sunarak müşterilerimize dinamik ortaklıklar sunmaktayız.

Teknik Geliştirme, Planlama, Deneyim ve Hızlı Hizmet

En güvenilir tesisler, kumaş ve aksesuar üreticileri ile çalışarak, en düşük maliyetleri elde ederek, en uygun sonucu almak için bu firmaları dikkatle yönetmekteyiz. Müşterilerimize mükemmel bir hizmet sunmak için, üretim sürecinin her aşamasında onlara destek vermek en önemli amacımızdır.

Ürün Tasarımı

Ürün Tasarımı ekiplerimiz müşterilerimizin marka kimliğine göre kreasyonlar ve uygun fiyatlandırma oluşturmakla tanınır. Tasarımcılarımız geniş kapsamlı sektör bilgisi ve piyasa bilgisine sahiplerdir. Teknoloji uzmanlarımız WGSN ile işbirliği yaparak en ileri sektör istihbaratını tespit etmek için çalışırlar. Tasarımcılarımız ürün geliştirme sürecinin her aşamasında dikkatle trend analizleri yürütürler.

Kumaş Geliştirme

Geniş bir örme kumaş ürün yelpazesi tedarik ederek, teknik bilgilerinize göre ürün ve koleksiyonlarımızı geliştiriyoruz. Üretim sürecinin her aşamasını test edip, üretimi yakından izleyen bir teknik ekibimiz bulunmaktadır. Hedefimiz ürün değerlerini arttırıp, renk, tuşe, görünüm ve kalitede istenilen standartların karşılanmasını sağlamaktır.

Konfeksiyon Geliştirme ve Üretim

Erse uzmanlığı, kaliteli ve düşük maliyetli yenilikçi giysiler geliştirmemize izin vermektedir. Tasarımcılarımız sürekli yeni koleksiyonlar hazırlamakta ve müşterilerimizin prototip veya teknik bilgilerine dayanarak yeni ürünler geliştirebilmektedir.

Tedarik ekibimiz testler yaparak fabrikaları onaylamakta ve tüm tedarikçi fabrikaları sürekli denetime tabi tutmaktadır. Kapasitemizi optimize edip, yeni dikim teknikleri geliştirmek üzere sürekli çalışmalar yapmaktayız. Tüm numune çalışmaları, üretim öncesi hazırlık, dikim, maliyet ve toplu üretim taleplerinize göre optimize edilmek için benzersiz özelliklerde hazırlanmaktadır. Kesim, baskı ve nakışın yanı sıra yeni trendler için geliştirilen, birçok ıslak ve kuru teknikler uygulamaktayız.

İş ortaklarımız ve müşterilerimizin markalarının korunması ve müşteri gizliliği konularını dikkate alarak hareket etmekteyiz. Şeffaf iletişim ve hızlı teslimat yaklaşımıyla müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Akıllı Etkili ve Süratli

Ticari ve tedarik ekibimiz uygun fiyat, esnek üretim ve teslimat sağlamak için el ele çalışır. Kalite güvencemiz, giysilerin üretiminin yapıldığı fabrikalardaki tüm üretim aşamasını kapsar. Malzemelerin kabul kontrolleri, imalat, paketleme ve AQL sevkiyat standartları ile gerçekleşen nakliye hizmetlerinin tümüne uygulanır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre teslimat gerçekleştirmek için, sevkiyatın her bölümünü dikkatlice yönetmeye özen gösteririz. Lojistik departmanımız, düşük maliyet elde etmek için ön denetim yaparak, yüklemede optimizasyonu sağlamak için çözümler bulmaya çalışır.

News