Sertifika

Erse olarak tedarik zinciri yönetiminde en ileri yardımı sunmaktan gurur duymaktayız. Yeni kumaşlar, tasarımlar özel çözümler ve ileri lojistik çözümleri sunarak müşterilerimize dinamik ortaklıklar sunmaktayız.

Teknik Geliştirme, Planlama, Deneyim ve Hızlı Hizmet

Firmamız sosyal uygunluk denetimlerine tabi olmakta ve bu kapsamda BSCI, SMETA (SEDEX) ve ICS platformlarında sosyal uygunluk koşullarını en üst seviyelerde sağlamaktadır. Modayı ünlü markalar için üretirken uluslararası denetim programlarına bağlı kalarak kalitesini standart seviyede tutmaktadır.

ERSE TEKSTİL, üretim sürecinde doğaya, insana ve çevreye uyumlu olmanın gereğine inanır ve bu alanda yapılan tüm çalışmaları takip eder ve destekler. OEKO-TEX Avrupa Birliğinin, insan hayatının ve çevrenin doğal yaşam alanlarının korunmasına katkıda bulunan bir düzenlemesidir.

ERSE TEKSTİL, insan ekolojisi açısından zararlı maddelerin üretiminden kaçınıp herhangi bir kimyasal kullanmadan üretilen pamuktan organik kumaş ile üretimlerini gerçekleştirir. Bu standartta OCS, GOTS, RCS ve GRS platformlarında sertifika sahibi olup doğaya ve insana verdiği önemi kanıtlamaktadır.